Różne aspekty zarządzania produkcją EPPM2016 - międzynarodowa konferencja na PBJuż 21 września ponad 100 uczestników z 15 krajów weźmie udział w międzynarodowej konferencji naukowej „7th International Conference on Engineering, Project, and Production Management (EPPM2016)”, która odbędzie się na Politechnice Białostockiej.

7th International Conference on Engineering, Project, and Production Management (EPPM2016) organizują Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej oraz Association of Engineering, Project, and Production Management (EPPM). Współorganizatorami konferencji są także International Society for Manufacturing, Service and Management Engineering oraz Polska Akademia Nauk i Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Konferencja odbywa się cyklicznie w różnych jednostkach naukowych na świecie. Gościła m.in. w Griffith Univeristy w Australii, Nelson Mandela Metropolitan University w RPA czy University of Brighton w Wielkiej Brytanii. Tym bardziej cieszy więc powierzenie organizacji konferencji Wydziałowi Zarządzania Politechniki Białostockiej. Do Białegostoku przyjadą uczestnicy m.in. z Australii, Kanady, Republiki Południowej Afryki czy Wielkiej Brytanii. Jest to siódme, cykliczne spotkanie konferencyjne, którego inicjatorem jest Association of Engineering, Project, and Production Management (EPPM) z siedzibą na Tajwanie.

Tematyka konferencji obejmuje różne zagadnienia z pogranicza obszarów nauk technicznych i społecznych: inżynieria przemysłowa, zarządzanie procesami i projektami, badania operacyjne i systemy wspomagania decyzji, logistyka i zarządzanie łańcuchem dostaw, zarządzanie jakością, zrównoważone technologie, inżynieria usług, zarządzanie technologiami oraz inżynieria rolnictwa.

W ramach konferencji zostanie wykorzystany innowacyjny system IQ Conference, dzięki któremu uczestnicy spotkania będą mogli - za pomocą urządzeń mobilnych - zadawać pytania prelegentom, oglądać wszystkie wykresy, obrazy i hasła, archiwizować notatki i slajdy oraz dzielić się opiniami na temat organizacji części merytorycznej konferencji.

Obrady odbywać się będą w różnych miejscach: w Politechnice Białostockiej (CNK i Inno-Eko-Tech), w Pałacu Branickich oraz w gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej (w ramach Wschodniego Kongresu Gospodarczego).

Sesja otwierająca rozpocznie się w czwartek, 22 września, o godz. 9:00 w auli Inno-Eko-Tech Politechniki Białostockiej.

Szczegółowe informacje o konferencji znajdują się na stronie: www.eppm2016.pb.edu.pl